Sage nabízí nové příležitosti pro ISV a další distribuční partnery

Nový partnerský program společnosti Sage, který byl před několika dny představen na konferenci v New Orleans, klade důraz na roli distribučního kanálu a usnadňuje nezávislým dodavatelům softwaru cestu na trh.

Sage nabízí nové příležitosti pro ISV a další distribuční partnerySpolečnost Sage usiluje o nové uspořádání vztahů s nezávislými dodavateli softwaru tak, aby dokázali snáze a rychleji reagovat na problémy malých a středních podniků na celém světě. Nový partnerský program je první z řady změn, jejichž cílem je umožnit partnerům nabízet řešení uzpůsobená potřebám zákazníků.

Nový program pro ISV nahrazuje dřívější řadu smluv, které se lišily pro každou zeměpisnou oblast, produkt a společnost. Nové univerzální podmínky mají nezávislým dodavatelům a partnerům společnosti Sage umožnit dodávat efektivně sladěnou kombinaci softwaru, nástrojů a integračních služeb zákazníkům, kteří by se dříve museli spokojit se standardním produktem.

Sage Summit 2015Filozofie naší společnosti spočívá v myšlence ‚zákazníka na celý život‘, což znamená i celoživotní podporu partnerů, kteří náš přístup k zákazníkům sdílí,“ říká generální ředitel společnosti Sage Stephen Kelly.

Segment malých a středních podniků představuje pro nezávislé dodavatele softwaru příležitost na celém světě a naší snahou je umožnit našim zákazníkům nalézt správné řešení se správným partnerem bez ohledu na geografickou oblast,“ dodává Kelly.

V druhém kroku nový program

Nový program je první z řady změn ve vztazích společnosti Sage s okruhem jejích partnerů. Smyslem těchto změn je dosáhnout jednak toho, aby zákazníci považovali partnery za nedílnou součást nabídky společnosti Sage, jednak ukázat schopnost partnerů vyhovět potřebám zákazníků.

V další fází transformace vztahů s partnery zavede v říjnu společnost Sage nový globální partnerský program. Mezitím bude partnerům poskytovat marketingovou podporu, prostředky z fondu marketingového rozvoje, rozšířené školení a certifikaci.

Nový program reaguje na změny na trhu, kdy zákazníci stále častěji požadují řešení, která se flexibilně přizpůsobí jejich potřebám a budou je implementovaná lokálně, v cloudu nebo v hybridním modelu. Nahrazení prosté dodávky poskytováním složitějších integrovaných řešeními vyžaduje užší spolupráci všech prvků distribučního kanálu.
Úvodní foto: Čestmír Žák

Komentáře