Safetica Technologies se stává součástí partnerské sítě Microsoft Partner Network

Společnost Safetica Technologies vstoupila do partnerské komunity Microsoftu na jako nezávislý výrobce softwaru na stříbrné úrovni. Nejbližším projektem bude společná konference Data Security Day, dalším cílem bude získání zlaté úrovně.

Safetica Technologies se stává součástí partnerské sítě Microsoft Partner NetworkSpolečnost Safetica Technologies oznámila, že se stala součástí partnerské sítě Microsoftu. Do komunity Microsoft Partner Network vstupuje se statusem Independent Software Vendor na úrovni Silver Partner s kompetencemi Application Development a Data Analytics.

Součástí nového parterství je zařazení cloudové verze řešení Safetica DLP do tržiště Microsoft Azure Marketplace. Propojení technologií Safetiky a platformy Microsoftu má přinést ochranu dat do oblasti mezi cloudem a vnitřními perimetry organizací.

Na hraně obou prostředí Safetica DLP navazuje na služby Microsoft Office 365 a Microsoft Azure Information Protection. Výsledkem je řešení, které má zamezit úniku citlivých informací bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Výběr Microsoft Office 365 jako pilotního cloudového projektu byl logickou volbou, protože velká část naší technologie a infrastruktury je postavena právě na produktech a prostředí od firmy Microsoft,” uvedl Zbyněk Sopuch, technologický ředitel Safetica Technologies.

Safetica se zároveň netají tím, že jejím příštím cílem je posun na vyšší úroveň Microsoft Gold Partner. Nastartování spolupráce doprovodí konference Data Security Day, kterou Safetica pořádá ve spolupráci s Microsoftem, Fortinetem a společností BDO IT.

Zdroj: Safetica Technologies

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře