Safetica posiluje management, Richard Brulík je novým CEO

Mezi další nové posily Safetiky patří Pavel Šabort, který byl jmenován CMO, a Armand Magharian, jenž se ujal vedení mezirnárodního obchodu společnosti.

Safetica posiluje management, Richard Brulík je novým CEOSpolečnost Safetica, jež se zaměřuje na bezpečnost firemních dat, oznámila posily ve svém vedení. Novým CEO se od 1. 5. 2020 stal Richard Brulík, který do Safetiky přišel ze společnosti Kentico Software, kde působil jako viceprezident pro globální prodej.

Brulík tak po 7 letech střídá v čele firmy Petra Žikeše. Ten bude mít nově na starosti rozvoj strategických partnerství firmy. Mezi další posily patří též Pavel Šabort, jenž se ze svého působení ve Vídni přesunul na pozici CMO.

Safetica v neposlední řadě jmenovala nového šéfa mezinárodního obchodu Armanda Maghariana, který v minulosti vedl mezinárodní expanzi v IT firmách Blue Dynamic a 2N. Do budoucna plánuje i další posily v oblasti vývoje a produktového managementu.

Prioritou je orientace na zahraniční trhy, kde má již Safetica silné jméno a postavení. Z produktového hlediska plánujeme posílit důraz na ochranu dat v cloudu a zrychlit distribuci směrem k MSP a SaaS,” říká o svých cílech v nové roli Brulík.

Zdroj: Safetica

Úvodní foto: Safetica Technologies

Komentáře