Safetica je součástí partnerského programu Technologické aliance Fortinet

Partnerství umožnilo propojení bezpečnostního řešení společnosti Safetica s produkty Fortinetu. Další integrace jsou v plánu.

Safetica je součástí partnerského programu Technologické aliance FortinetSpolečnost Safetica Technologies oznámila, že se stala součástí ekosystému Technologické aliance Fortinet. Propojení řešení Safetica Data Loss Prevention s produkty Fortinetu nabídne firmám nástroje k zabezpečení citlivých dat.

Technologická Aliance Fortinet spojuje globální poskytovatele specializovaných řešení a umožňuje jim těžit z otevřené architektury Fortinet Security Fabric.

Otevřená architektura Fortinet Security Fabric rozšiřuje možnosti, jak poskytovat podnikům ochranu před útokem. Jsme rádi, že se Safetica stala naším technologickým aliančním partnerem a součástí ekosystému,“ uvedl Neil Prasad, ředitel produktového marketingu a Technologické aliance Fortinet.

Řešení Safetica DLP je nově propojeno s produkty FortiSIEM a FortiMail Secure Gateway společnosti Fortinet. Další integrace jsou podle společnosti v plánu.

Bezpečnostní hrozby jsou dnes součástí každodenního života. Integrace více řešení znamená, že už se nemusíme starat o monitorování a údržbu každého produktu zvlášť,“ komentuje důvody integrace Petr Žikeš, CEO Safetica Technologies.

Zdroj: Safetica Technologies

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře