Sabris rozšiřuje aktivity v oblasti SAP systémů, kupuje IT firmu v Rusku

Sabris Holding získal za blíže neupřesněnou částku 100% podíl v ruské společnosti Information Technologies and Services (ITS), která se zabývá implementací a podporou řešení na platformě SAP. Akvizice je součástí expanzní strategie Sabrisu.

Sabris rozšiřuje aktivity v oblasti SAP systémů, kupuje IT firmu v RuskuSpolečnost Sabris Holding, systémový integrátor a poskytovatel řešení a služeb v oblasti SAP, se stala vlastníkem 100% podílu v ruské soukromé společnosti Information Technologies and Services (ITS).

ITS působí v oblasti implementace, customizace a podpory podnikových řešení na platformě SAP. Cílem transakce, jejíž hodnota nebyla zveřejněna, je rozšířit služby poskytované Sabrisem na mezinárodní i lokální úrovni.

Akvizice jsou pro nás jedním ze způsobů, jakým bychom chtěli do budoucna rozšířit své působení nejen do Ruska, ale zvažujeme například i jihovýchodní Evropu nebo Ameriku,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva Sabrisu Vladimír Sýkora.

Akvizice nám umožní nám dodávat a podporovat velké SAP projekty s využitím nejnovějších trendů a technologií. Znamená také další posílení naší vedoucí pozice v odvětví potravinářství a masného průmyslu,“ upřesnil.

Záměrem společnosti Sabris je využít zkušeností, talentu, kvality a kapacit programátorů ITS k vývoji vlastních produktů. Jednatelem odpovědným za pobočku v Jekatěrinburgu se stal Victor Shishlyaev, jeden ze zakladatelů společnosti ITS.

Zdroj: Sabris Holding

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře