S&T CZ oznamuje fúzi se svou dceřinou společností S&T PilsCom

Nástupnická společnost S&T CZ převzala S&T PilsCom v celém rozsahu. Zákazníci S&T CZ se tak dočkají rozšíření nabídky o elektronickou spisovou službu AthenA i systém správy a digitalizace dokumentů.

S&T CZ oznamuje fúzi se svou dceřinou společností S&T PilsComSpolečnost S&T uskutečnila v České republice fúzi společností S&T CZ a S&T PilsCom. Nástupnická společnost S&T CZ tak posiluje svoji pozici v oblasti správy dokumentů a elektronické spisové služby.

Zákazníkům S&T CZ tento krok přinese rozšíření nabídky o elektronickou spisovou službu AthenA, systém správy a digitalizace dokumentů a na ni navazující doplňkové aplikace.

Nástupnická společnost S&T CZ převzala S&T PilsCom v celém rozsahu, včetně zaměstnanců, veškerých smluvních závazků a podnikatelských a obchodních aktivit, které bude S&T CZ dále rozvíjet.

Sloučením obou společností směřujeme k efektivnějšímu propojení společné nabídky směrem k zákazníkům,“ uvedl Miroslav Bečka, generální ředitel a jednatel společnosti S&T CZ.

Zákazníkům S&T PilsCom se rozšíří možnosti přístupu k veškerým službám a řešením společnosti S&T CZ. Samozřejmostí je zachování vysoké kvality dodávek, služeb a projektového řízení, a to jak v oblasti IT infrastruktury, tak aplikací a vývoje,“ dodal.

Zdroj: S&T CZ

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře