S&T CZ kupuje PilsCom a jeho systémy pro správu klíčových dokumentů

Akvizice posílí pozici S&T CZ v oblasti správy dokumentů a elektronické spisové služby, kterou firma považuje za jednu ze svých strategických oblastí. PilsCom bude fungovat jako nezávislá společnost pod názvem S&T PilsCom.

S&T CZ kupuje PilsCom a jeho systémy pro správu klíčových dokumentůSpolečnost S&T CZ oznámila akvizici 100% podílu ve společnosti PilsCom, výrobci a poskytovateli systémů elektronické spisové služby AthenA a GalateA. Společnost PilsCom bude dále podnikat pod názvem S&T PilsCom. Hodnota akvizice nebyla zveřejněna.

S&T CZ uvádí, že touto akvizicí posiluje svou pozici v oblasti správy dokumentů a elektronické spisové služby, která je jednou z jeho strategických rozvojových oblastí. PilsCom se díky akvizici bude moci dále rozvíjet a získá přístup k nové zákaznické základně.

Řešení PilsCom jsou vyvíjena s ohledem na potřeby subjektů státní správy a samosprávy, ale podle S&T CZ jsou vhodná i pro soukromý sektor. Jeho systémy pokrývají správu celého životního cyklu dokumentů jako jsou faktury, smlouvy, objednávky a další.

Akvizice PilsCom je dalším krokem k naplnění našich strategických cílů. Systém elektronické spisové služby a workflow aplikací plně zapadá do našeho portfolia a splňuje požadavky našich zákazníků,“ uvedl Miroslav Bečka, generální ředitel S&T CZ.

Zdroj: S&T CZ

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře