RSM CZ je novým Gold Partnerem Sophosu v České republice a na Slovensku

RSM CZ nyní může svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za lepších cenových podmínek. Vedle statusu Gold Partnera společnost získala i certifikaci programu Sophos MSP Connect.

RSM CZ je novým Gold Partnerem Sophosu v České republice a na SlovenskuSpolečnost Sophos oznámila jmenování nového Gold Partnera pro Českou republiku a Slovensko. Stala se jím firma RSM CZ, člen globální sítě RSM International, která dosáhla technických i obchodních limitů potřebných pro certifikaci.

Díky dosažení úrovně Gold partnerského programu společnosti Sophos může nyní RSM CZ svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce.

RSM CZ získalo rovněž certifikaci programu Sophos MSP Connect, která jí umožní připojit všechny zákazníky do uceleného bezpečnostního řešení nové generace a nabízet zákazníkům produkty značky Sophos formou služby na bázi měsíčního účtování.

RSM CZ je již několik let naším významným obchodním partnerem. Oceňujeme jeho příkladnou prozákaznickou orientaci, profesionalitu i osobní nasazení všech zaměstnanců,“ řekl Patrick Müller, senior channel account executive v Sophos Czech Republic & Slovakia.

Získání statusu Gold partnera je potvrzením vysoké kvalifikace našich specialistů, kteří jsou schopni navrhnout bezpečnostní řešení i rozsáhlých síťových celků,“ uvedl k certifikaci Jan Doleček, head of IT infrastructure & networking v RSM CZ.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře