RSA představila změny v partnerské podpoře pro nový fiskální rok

Výrobce zkrátil svůj předchozí fiskální rok na 6 měsíců, aby se sladil s mateřským Dell EMC. Nové období začalo na počátku února a přineslo několik změn v nastavení podpory.

RSA představila změny v partnerské podpoře pro nový fiskální rokSpolečnost RSA oznámila několik důležitých změn ve svém partnerském programu SecurWorld. První souvisí s celkovým sladěním fiskálního roku s mateřským Dell EMC. Poslední „rok“ RSA tak trval pouhých 6 měsíců a od 4. 2. 2018 firma vstoupila do dalšího fiskálního období.

Pro tento nový fiskální rok 2018-2019 firma rozšířila požadavky na dosažený obrat, které nyní zahrnují možnosti přírůstkového (incremental) a celkového (all-in) obratu, což podle RSA umožní většímu množství partnerů využít výhod programu.

RSA dále začala nabízet registrace maintenance dealů pro produkty RSA Archer Suite, RSA SecurID Suite a RSA NetWitness Suite. Tato možnost je dostupná partnery na úrovních Platinum a Titanium, kteří prodali maintenance v posledních 3 letech.

Výrobce zároveň vydal souhrnnou příručku RSA Reseller Program Guide 2018-2019, která obsahuje řadu specifikací pro jednotlivé úrovně partnerství, požadavky na vyškolený personál, slevy, marketingové co-op fondy a řadu dalších detailů.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře