Rostislav Jirkal nastupuje do PwC ČR na pozici ředitele týmu Risk Assurance

Nový šéf týmu řízení rizik přichází ze společnosti CyberGym Europe, kde dosud zastával pozici CEO. Na českém trhu proslul zejména založením a dlouholetým vedením společnosti Servodata.

Rostislav Jirkal nastupuje do PwC ČR na pozici ředitele týmu Risk AssuranceRostislav Jirkal usedl do křesla ředitele týmu řízení rizik mezinárodní poradenské společnosti PwC ČR. Zaměří se na další rozvoj poskytovaných služeb, zejména v oblastech Data Reporting, Process Mining nebo Cyber Security.

Mezi jeho úkoly budou patřit také technologie SAP včetně podpory správy licenčních práv v souvislosti s přechodem na SAP HANA nebo technologické trendů, jako jsou robotizace či využívání nástrojů virtuální reality.

Jirkal přichází do PwC ČR ze společnosti CyberGym Europe, kde dosud působil v roli CEO. Na českém trhu je však známý zejména coby spoluzakladatel společnosti Servodata, se kterou byl spojen až do roku 2016, kdy prodal zbytek svého podílu.

Rostislav Jirkal absolvoval obor ekonomie a management na ČVUT v Praze. Během své praxe byl oceněn mnoha prestižními profesionálními oceněními včetně získání titulu nejlepší IT firmy pro Servodata v roce 2015.

Zdroj: PwC ČR

Úvodní foto: PwC

Komentáře