Roman Knap je staronovým generálním ředitelem SAP Slovensko

Před šesti lety odešel Roman Knap ze společnosti SAP Slovensko a ujal se vedení české pobočky. Nyní se vrací a nově povede aktivity SAP na obou trzích.

Roman Knap je staronovým generálním ředitelem SAP SlovenskoSpolečnost SAP Slovensko jmenovala Romana Knapa na pozici generálního ředitele. V postu vystřídá Richarda Gugu.

Jelikož Knap od roku 2014 vede také českou pobočku společnosti, bude jedním z jeho cílů budovat užší a efektivnější spolupráci poboček SAP v obou zemích.

Roman Knap působí v SAP od roku 2008, kdy nastoupil na pozici ředitele partnerského ekosystému pro region střední a východní Evropy. V letech 2012 až 2014 byl generálním ředitelem SAP Slovensko, odkud přešel do vedení české pobočky. Nyní se po šesti letech vrací na „místo činu“.

Budu usilovat především o silnou pozici na trhu, kde chceme být spolehlivým partnerem slovenských i českých firem. Spolu s celým týmem SAP Slovensko a SAP Česká republika budeme hledat synergie a využívat naše zkušenosti z obou trhů,“ nastínil Knap své budoucí kroky.

Před příchodem do SAP pracoval Roman Knap ve společnostech Oracle nebo KPMG Consulting. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Ve volném čase rád běhá, jezdí na kole, hraje golf, boxuje a vaří. Je fanoušek moderního umění a sám maluje expresionistické obrazy.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: SAP

Komentáře