Roman Kalný vede divizi VAD v Asbisu, Lenka Priesolová dohlíží na marketing v ČR

Roman Kalný je novým business unit managerem pro VAD a Business Solutions, povede obchodní a produktové týmy v České republice. Lenka Priesolová se stala šéfkou marketingu a komunikace v Asbis CZ.

Roman Kalný vede divizi VAD v Asbisu, Lenka Priesolová dohlíží na marketing v ČRSpolečnost Asbis oznámila dvě personální změny. Ředitelem divize VAD a Business Solutions se stal Roman Kalný, jenž nově povede obchodní a produktové týmy v ČR. Novou marketingovou ředitelkou Asbis CZ byla jmenovaná Lenka Priesolová.

Kalný do Asbisu přišel z Fujitsu Technology Solutions, kde zodpovídal za rozvoj obchodu úložných řešení ve střední Evropě. Předtím působil ve společnostech Oracle či Hitachi Data Systems.

Má více než 20 let zkušeností s podnikovými infrastrukturními projekty napříč regionem CEE. Jeho odborným zaměřením jsou především úložiště, servery, SAN, back-up, archiving, big data a konvergovaná řešení.

Priesolová má více než 10 let zkušeností s obchodním a marketingovým vedením projektů v B2B. V Asbisu CZ nově působí jako šéfka marketingu a komunikace.

Do společnosti přišla ze společnosti Diebold Nixdorf, v minulosti rovněž působila v AMI Communications. Priesolová je absolventkou vysoké školy se zaměřením na marketingovou komunikaci.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis

Komentáře