Roman Antes vede marketing počítačů Lynx

Nový člen marketingového oddělení distributora eD system se bude primárně starat o značku počítačů Lynx, kterou by rád rozšířil na další trhy. Kromě toho bude mít na starost produktový marketing některých značek z mobilního portfolia.

Roman Antes vede marketing počítačů LynxSpolečnost eD system oznámila, že jmenovala Romana Antese do čela martketingové podpory počítačů Lynx. Kromě toho bude mít Antes na starost také mobilitu a produktový marketing pro několik dalších značek z porfolia distributora včetně Xiaomi.

Mým hlavním cílem je dostat Lynx na zahraniční trhy. Postupně bych z něj chtěl vybudovat silný brand a soustředit se na snadnou uchopitelnost produktů,“ uvedl Antes s tím, že velkou výzvou je také správné rozlišení strategií pro B2B a B2C trhy.

Větší aktivitu by chtěl věnovat také do rozšiřování marketingových aktivit na sociálních sítích, aby se počítače distributora dostaly do většího povědomí. V oblasti mobility by chtěl rozvinout nové projekty, jako je videotvorba a recenze produktů

Roman Antes dosud působil jako projektový projektový manažer v reklamní agentuře. Do eD system nastoupil již začátkem ledna 2018 a začal se školit. Plnou odpovědnost za výše uvedené oblasti převezme k 1. 3. 2018.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře