Roman Antes je teamleaderem produktového marketingu v eD system

Společnost eD system v rámci interního výběru povýšila dosavadního marketingového specialistu Romana Antese na pozici teamleadera produktového marketingu.

Roman Antes je teamleaderem produktového marketingu v eD systemDistributor eD system hledal nástupce na pozici šéfa produktového marketingu od léta, kdy byl Šimon Churý povýšen na ředitele marketingu celé společnosti. Nový teamleader byl nakonec vybrán z vlastních řad organizace.

Jako vedoucí šestičlenného týmu produktového marketingu bude Roman Antes dohlížet na komunikaci mezi marketingem a dalšími odděleními, zejména nákupem a obchodem. V budoucnu má v plánu rozšířit balíček služeb pro vendory a partnery.

Roman Antes do eD system nastoupil na pozici marketingového specialisty v lednu 2018. Kromě produktového marketingu divize mobilit a komponentů zodpovídal i za kompletní marketingovou podporu značky Lynx.

Antes mimo jiné stál u vstupu značky Meizu na český a slovenský trh a zároveň se podílí na rozvojových projektech, mezi které patří například tvorba videorecenzí.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře