Rola Dagherová je novou global channel chief v Dell Technologies

Dagherová se do Dellu vrací po krátkém působení ve společnosti Cisco Systems v Kanadě. Na nové pozici bude zodpovídat za celosvětovou partnerskou strategii a vizi i koncepci partnerských programů.

Rola Dagherová je novou global channel chief v Dell TechnologiesSpolečnost Dell Technologies oznámila, že do funkce global channel chief byla jmenována Rola Dagherová. Od 7. 9. 2020, kdy se ujme nové role, bude odpovědná za globální partnerskou strategii a vizi, podporu partnerů a koncepci partnerských programů.

Dagherová se vrací do společnosti Dell po třech letech na pozici prezidentky společnosti Cisco Systems v Kanadě. Dříve zastávala obchodní a manažerské pozice v enterprise segmentu a segmentu infrastrukturních řešení společnosti Dell.

Jako global channel chief bude pracovat v týmu Billa Scannela, prezidenta Dell Technologies pro globální prodej a vztahy se zákazníky. Pozici přebírá pozici po Joyce Mullenové , která v červenci oznámila, že se po 21 letech ve společnosti Dell rozhodla svoji kariéru ve firmě ukončit.

Pro Dell je podpora prodejních kanálů naprostou prioritou. S Rolou na pozici globální ředitelky pro prodejní kanály máme šanci pokračovat v dlouhé řadě úspěchů, která se táhne již od založení společnosti Dell Technologies,“ uvedl Scannel.

Partneři jsou základem našich úspěchů, ke kterým přispívá nadšení a zápal celého týmu. Chci naslouchat a učit se a prostřednictvím našich partnerství dosáhnout toho, abychom poskytovali nejlepší řešení pro transformaci a digitálně orientovaný přístup k zákazníkům,“ doplnila Dagherová.

Zdroj: Dell Technologies

Úvodní foto: Dell Technologies

Komentáře