Riverbed představil nový partnerský program Riverbed Rise

Nová podoba partnerské podpory opustí tradiční model úrovní s obratovými a certifikačními kritérii a místo něj slibuje jednoduchý a flexibilní přístup, který se přizpůsobí typu a potřebám konkrétního partnera.

Riverbed představil nový partnerský program Riverbed RiseSpolečnost Riverbed oznámila spuštění nového partnerského programu Riverbed Rise, který má přinést posun od tradičního modelu založeného na dosahování úrovní založených na certifikacích a obratových kritériích.

Riverbed uvádí, že starý model vyžaduje vysoké počáteční i průběžné investice, zatímco nový program Rise je založen na výkonnostních kritériích a bude klást důraz na akvizicí nových zákazníků a šíření nových technologií.

Předností nového programu má být jednoduchost a flexibilita, díky níž se podle Riverbdeu přizpůsobí vše typům partnerů a všem obchodním modelům. Odměňovat má zejména úspěchy napříč klíčovými aktivitami a plnění společných obchodních priorit.

Riverbed společně s novým programem spouští také partnerský portál a slibuje robustnější marketingové nástroje s dedikovanými sociálními kanály a zjednodušený systém slev.

Program Riverbed Rise bude plně spuštěn v srpnu 2018, ovšem partneři mohou podle výrobce začít sbírat benefity již od počátku roku. Do konce července bude program fungovat souběžně s existujícím modelem partnerské podpory.

Zdroj: Riverbed

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře