Ricoh představil sérii multifunkcí Ricoh IM C, předvoj nové inteligentní platformy

Nová série A3 barevných multifunkcí je součástí širší platformy Always Current Technology, která má za úkol zaměstnancům usnadnit a urychlit pracovní úkoly skrze digitalizaci procesů v kanceláři.

Ricoh představil sérii multifunkcí Ricoh IM C, předvoj nové inteligentní platformySpolečnost Ricoh oznámila spuštění nové série Intelligent Devices, jejímž cílem je naplnění neustále se měnících potřeb digitálních pracovišť. Uvedené nových zařízení součástí širšího přístupu Dynamic Workplace Intelligence.

Platforma Always Current Technology má usnadnit práci díky své škálovatelnosti, jednoduchosti a bezpečnosti. Uživatele si v rámci platformy mohou stáhnout a nainstalovat nové aplikace, funkce a aktualizace přímo na svá zařízení.

Always Current Technology je dostupná ve třinácti nových A3 barevných inteligentních multifunkčních tiskárnách, které budou uvedeny na evropský trh Evropě včetně modelů IM C2000, IM C2500, IM C3000, IM C3500, IM C4500, IM C5500 a IM C6000.

Tato zařízení tisknou 20, 25, 30, 35, 45, 55, resp 60 stan za minutu, umožňují podporu pro tisk, skenování, kopírování, úpravu a faxování pro výchozí formáty až SRA3 a mobilní tiskovou podporu. Každé zařízení je certifikováno s ratingem EPEAT.

Platforma umožňuje digitálním pracovištím škálovat své možnosti založené na posledních potřebách, a zároveň udržuje bezpečnostní funkce a software zcela aktuální. Kromě toho umožňuje okamžitý přístup k aktualizacím v momentě, kdy vstoupí na trh.

Série Ricoh IM C je první v řadě inteligentních zařízení, která společnost Ricoh přinese na trh a která budou podporovat platformu Always Current Technology. Chystaná tisková řešení zahrnují také cloudovou sadu Ricoh Cloud Workflow Solutions.

Nová zařízení nabídnou také nový Smart Operation Panel, který je vybaven responsivní dotykovou obrazovkou a novým procesorem pro rychlé přechody mezi aplikacemi. Podoba panelu byla podle výrobce založena na zpětné vazbě od zákazníků.

Rozhraní lze přizpůsobit tak, aby se lépe adaptovalo a sloužilo individuálním pracovištím, pracovním tokům a potřebám. Servisní experti výrobci mohou skrze vzdálený přístup k panuelu dosáhnout rychlého řešení potíží a provádět automatické aktualizace firmwaru.

Zdroj: Ricoh
Úvodní foto: Ricoh

Komentáře