Ricoh potvrdil plán úzce v Evropě spolupracovat s distributory

Společnost Ricoh oficiálně oznámila rozšíření svojí distribuční sítě pro nižší a střední segment prostřednictvím dohody se firmou SWS v ČR i SR.

Ricoh potvrdil plán úzce v Evropě spolupracovat s distributoryDohoda se společností Ricoh umožňuje SWS distribuovat kompletní řadu tiskáren a multifunkčních zařízení nižšího a středního segmentu (ITDC) a poskytovat prodejcům a maloobchodníkům služby s přidanou hodnotou.

SWS nový kontrakt oznámila již na partnerském setkání v Čejkovicích v říjnu 2014.

Ricoh podle nejnovějšího oznámení plánuje celoevropsky úzce spolupracovat s distributory, a vytvořit tak povědomí o svých produktech a službách na trhu s IT.

Partneři se podle Ricohu mohou těšit na „atraktivní marže a využít širokou škálu marketingových a obchodních nástrojů na podporu prodeje“.

V Ricohu neustále hledáme možnosti jak expandovat na nové trhy. Jsme opravdu rádi, že nám SWS a.s. pomůže posílit naši pozici na českém a slovenském trhu,“ uvedl v oznámení Richard Allison, ředitel mezinárodní divize Ricoh.

Pro malé a domácí kanceláře Ricoh nabízí barevné laserové tiskárny/multifunkce SP C252 DN / SP C252 SF, které např. umožňují bezdrátový tisk z chytrých telefonů a tabletů.

Nabízejí tak plnohodnotnou alternativu k zavedeným spotřebitelským značkám tiskáren, což umožňuje distribučním partnerům dosáhnout vyváženého portfolia, uvádí výrobce.

Zdroj: Ricoh
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře