Richard Štefíček je novým channel managerem Flowmon Networks pro CEE

Jako channel manager pro region střední a východní Evropy bude dohlížet na zefektivnění procesu nabírání partnerů či koordinaci certifikačních vzdělávacích progamů. Ve Flowmonu působí od roku 2011.

Richard Štefíček je novým channel managerem Flowmon Networks pro CEESpolečnost Flowmon Networks oznámila, že na pozici channel managera CEE jmenovala Richarda Štefíčka. Ten bude nově zodpovědný za další rozvoj partnerského a distribučního kanálu ve střední a východní Evropě.

Štefíček do společnosti přišel v roce 2011, naposledy působil na pozici regional sales manager Adriatics and Hungary. V nové roli se bude soustředit na posílení spolupráce s distributory, zefektivnění procesu nabírání partnerů či nastavení byznys plánů.

Mezi jeho další priority bude patřit zajištění podpory pro zákazníky Flowmonu, dohlížet bude i na rozvoj a koordinaci certifikačních vzdělávacích programů realizovaných skrze zavedené Certification Training Partners.

Věřím, že Richardovy bohaté zkušenosti s budováním partnerské sítě pomohou k dosažení našich cílů v regionech CEE. Bude úzce spolupracovat s lokálními sales a presales týmy s cílem najít společně další potenciál k růstu,“ uvedl Jaroslav Štusák, sales director CEE ve Flowmon Networks.

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře