Red Hat spouští školicí partnerskou síť OPEN

Síť bude sloužit k usnadnění školení a získávání akreditaci pro prodej a instalaci řešení společnosti.

Red Hat spouští školicí partnerskou síť OPENSpolečnost Red Hat oznámila spuštění partnerské sítě Red Hat OPEN (Online Partner Enablement Network) určené pro školení a akreditace. Platforma má za cíl poskytnout partnerům návody a technické inforace, jež jim pomohou najít optimální řešení pro jejich zákazníky.

Nevstát ze židle

S roustoucí partnerskou sítí hledal Red Hat způsob, jak jejím členům poskytnout školení a akreditace, aniž by partneři museli opustit své kanceláře.

Takové uspořádání má nabídnout právě nová síť Red Hat OPEN, jejíž členové si budou moci organizovat školení podle vlastních potřeb. To má ušetřit jejich čas i peníze.

Red Hat Open bude v non-stop režimu umožňovat přístup k technickým informacím a školením. Obsahuje například složku Partner Demo System, která nabízí e-learningové kurzy a praktické ukázky pro hybridní cloudová řešení společnosti. Knihovna Partner Technical Library zase představuje zdroj pro zmíněné technické informace.

Samotná školení slouží pro získání akreditací pro prodej a instalaci řešení od Red Hatu. Kurzy jsou rozděleny do tří hlavních specializací:

  • Red Hat Sales Specialist Partner Accreditation obsahuje školení zaměřená na prodej, včetně potýkání se s konkurencí a reklamacemi
  • Red Hat Sales Engineer Accreditation je zaměřena na technickou stránku prodeje a technické kvalifikace
  • Red Hat Delivery Partner Accreditation nabízí školení ve vývoji a instalaci aplikací nebo architektuře řešení

Síť je zatím k dispozici v severní Americe, Red Hat však deklarovali záměr o její brzkou globální dostupnost.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © N-Media-Images - Fotolia.com

Komentáře