Red Hat spouští nový certifikační program na podporu cloudu v telekomunikacích

Nový program je určen pro certifikované odborníky, kteří potřebují prohloubit znalosti a dovednosti v oblasti budování cloudů pro virtualizaci síťových funkcí. Zároveň jim má pomoci efektivně využívat virtualizaci při budování telekomunikační infrastruktury.

Red Hat spouští nový certifikační program na podporu cloudu v telekomunikacíchSpolečnost Red Hat spustila nový vzdělávací a certifikační program s názvem Red Hat Certified Architect Program in Telco Cloud. Nový program se zaměřuje na podporu rozvoje inovací v oblasti telekomunikací.

Program si klade za cíl prohlubovat dovednosti, které odborníci potřebují k budování cloudů pro virtualizaci síťových funkcí a jejich efektivnímu využívání při budování telekomunikační infrastruktury a telekomunikačních služeb.

Účastníci programu budou mít možnost získat certifikace Red Hat Certified Architect in Infrastructure a Red Hat Certified Architect in Enterprise Applications, je však nutné, aby před zapojením se do programu získali některou z certifikací Red Hat Certified Engineer.

Program Red Hat Certified Architect Program in Telco Cloud je navržen tak, aby pomohl odborníkům lépe porozumět klíčovým technologiím a procesům týkajících se telekomunikačí infrastruktury příští generace,“ uvedl Randy Russell, ředitel pro certifikaci ve společnosti Red Hat.  

Zdroj: Red Hat

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře