Red Hat rozšiřuje možnosti řízení a automatizace infrastruktury datových center

Nejnovější verze škálovatelného nástroje pro správu infrastruktury Red Hat CloudForms 4.7 přináší hlubší integraci s platformou Red Hat Ansible Automation. Uživatelé mohou nově spouštět úlohy Red Hat Ansible Tower přímo z rozhraní CloudForms.

Red Hat rozšiřuje možnosti řízení a automatizace infrastruktury datových centerSpolečnost Red Hat představila nejnovější verzi vysoce škálovatelného nástroje pro správu infrastruktury Red Hat CloudForms 4.7. Systém přináší hlubší integraci s platformou Red Hat Ansible Automation a nové možnosti integrace.

Výrobce uvádí, že nejnovější verze platformy CloudForms pomáhá vytvořit sjednocenou, konzistentní správu napříč lokálními i virtuálními zdroji, pomocí automatických, pravidly řízených služeb pro uživatele informačních technologií.

Red Hat CloudForms 4.7 podporuje dodatečnou integraci s platformou Ansible Automation díky dalším nativně dostupným funkcím Ansible v rámci CloudForms. Uživatelé mohou nově spouštět úlohy Red Hat Ansible Tower přímo z CloudForms.

Nástroj dále přináší nové, vylepšené integrace s fyzickou infrastrukturou a poskytovateli síťových služeb, včetně Nuage Networks Virtualized Services Platform (VSP) a Lenovo XClarity pro lepší řízení fyzické a síťové výpočetní infrastruktury.

Zdroj: Red Hat

Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com

Komentáře