Red Hat má nového šéfa regionu, za ČR a SR zodpovídá Adam Wojtkowski

Nový generální ředitel Red Hatu pro region střední a východní Evropy se bude soustředit na rozvoj lokálního týmu a další prohlubování spolupráce s partnery. Společnost dále oznámila průběžné rozšiřování pražské pobočky.

Red Hat má nového šéfa regionu, za ČR a SR zodpovídá Adam WojtkowskiSpolečnost Red Hat oznámila, že za střední a východní Evropu včetně rozvoje obchodních aktivit společnosti v České republice a na Slovensku nově zodpovídá Adam Wojtkowski, jenž byl jmenován generálním ředitelem Red Hatu pro region CEE.

Z nové pozice se zaměří hlavně na rozvoj lokálního týmu a další prohlubování spolupráce s partnery, se kterými Red Hat úzce sdílí obchodní příležitosti, aktivně vstupuje o výběrových řízení a přináší předběžné návrhy projektů.

Česká republika je jednou ze zemí, které věnujeme zvláštní pozornost ve smyslu posuzování tempa růstu, rozšiřování kapacit a rozvoje inovativního ducha,“ uvedl Wojtkowski.

„V posledních letech zde zaznamenáváme stabilní růst a získáváme stále více zákazníků nasazujících technologie Red Hat. S tempem růstu jak v obchodní, tak technologické oblasti je spokojen,“ dodal.

S ohledem na přínosy zákazníkům Red Hat průběžně rozšiřuje svůj lokální tým a souběžně se více a více soustředí na sdílení obchodních příležitostí s obchodními partnery.

V praxi to znamená, že Red Hat do pražské pobočky najímá nové obchodní a technické kolegy a současně prohlubuje spolupráci s lokálními partnery, což mu umožňuje pokrýt rostoucí potřeby zákazníků v ČR a SR jak z technického, tak obchodního hlediska.

Zdroj: Red Hat

Úvodní foto: Red Hat

Komentáře