Red Hat chce urychlit inovace kontejnerové platformy, rozšiřuje podporu v EMEA

Iniciativa Leading with Containers má ambice pomáhat obchodním partnerům Red Hatu navázat na růst v oblasti kontejnerizace a etablovat se do role technologických lídrů a důvěryhodných poradců svých zákazníků.

Red Hat chce urychlit inovace kontejnerové platformy, rozšiřuje podporu v EMEASpolečnost Red Hat představila iniciativu Leading with Containers, která je určena obchodním partnerům společnosti v regionu EMEA a pomáhá jim proniknout na rostoucí trh kontejnerových platforem.

Tato iniciativa si klade za cíl podporovat a urychlovat angažovanost vybraných obchodních partnerů společnosti Red Hat, kteří jsou hnací silou úspěchu přední podnikové Kubernetes platformy Red Hat OpenShift.

Iniciativa Leading with Containers zahrnuje dvě složky: partnerskou specializaci nazvanou Red Hat Container Platform Specialist a program Sales Accelerator.

Ten nabízí další výhody pro partnery se specializací Container Platform Specialist, kteří splňují další požadavky a chtějí urychlit své angažmá v oblasti Red Hat OpenShift realizací konkrétního obchodního plánu.

Zaměřeno na specializaci

Zapojením do iniciativy mohou partneři těžit z odlišení lídrů na kontejnerovém trhu prostřednictvím nového označení partnerské specializace či využívat komplexní nabídku rozšiřování schopností pro zvýšení dovedností v oblasti kontejnerových platforem.

Dále budou mít k dispozici specializovaný marketingový obsah a prodejní nástroje pro oslovení zákazníků využívajících kontejnery i podpůrné mechanismy, které partnery provázejí celým prodejním cyklem, včetně konzultační podpory pro usnadnění zavádění kontejnerů.

Kromě toho Red Hat nedávno aktualizoval svůj partnerský program pro poskytovatele řešení v regionu EMEA. Pro všechny partnerské specializace jsou například k dispozici předplatná pro vývojáře za zvýhodněnou cenu.

Společnost rovněž zavedla zjednodušený soubor pravidel a větší flexibilitu při výběru z široké škály certifikací middlewaru pro partnery, kteří chtějí získat status Red Hat Advanced Business Partner nebo Red Hat Premier Business Partner.

Zdroj: Red Hat
Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře