Radim Kraut je novým senior channel account managerem Sophosu pro východní Evropu

Kraut je ze své pozice zodpovědný za rozvoj partnerské sítě Sophosu na klíčových trzích v regionu východní Evropy včetně ČR a SR. Sophos jeho jmenováním reaguje na rostoucí lokální poptávku po svých řešeních.

Radim Kraut je novým senior channel account managerem Sophosu pro východní EvropuSpolečnost Sophos oznámila rozšíření svého regionálního týmu o  Radima Krauta, jenž nastoupil na pozici senior channel account managera pro východní Evropu. Jeho hlavním úkolem je rozvoj partnerské sítě v ČR, SR, Maďarsku, Rusku a zemích SNS.

Kraut má mimo jiného na starost vzdělávání a certifikace partnerů, rozvoj marketingových aktivit na podporu prodeje a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Nově vytvořená pozice má reflektovat rostoucí zájem zákazníků o řešení Sophosu.

Radim Kraut posledních pět let působil v oblasti softwarových bezpečnostních technologií s orientací na robotiku a průmyslovou automatizaci. V minulosti spolupracoval ČVUT a sbíral zkušenosti ve společnostech ABB, Symantec nebo eD system.

Věřím, že kontakty, které si Radim v průběhu své dosavadní profesní kariéry vybudoval, nám přinesou další příležitosti pro úspěšný rozvoj značky Sophos,” uvedl Patrick Müller, senior channel account executive Sophosu pro ČR a SR.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře