QNAP uvedl čtyřdiskový podnikový NAS TS-431X s 10GbE portem

Společnost QNAP Systems vydala NAS TS-431X podporující čtyři diskové jednotky, vybavenou dvoujádrovým procesorem a nabízející jeden integrovaný port sítě 10GbE SFP+ a hardwarovou akceleraci šifrování.

QNAP uvedl čtyřdiskový podnikový NAS TS-431X s 10GbE portem
QNAP TS-431X, se svým aplikačně orientovaným návrhem a funkcemi pro zvýšení produktivity jako je například kontejnerová virtualizace, centralizovaná správa e-mailových účtů, nástroj na psaní poznámek využívající soukromý cloud, virtuální JBOD a připravenost pro sítě 10GbE, je určená pro malé a středně velké podniky poohlížejícími se po zálohování, obnovení, soukromém cloudovém prostředí a vysoké přenosové rychlosti pro zpracování dat.

TS-431X, založený na dvoujádrovém procesoru AnnapurnaLabs (dceřiné společnosti Amazonu), Alpine AL-212 s taktovací frekvencí 1,7 GHz a 2 GB nebo 8 GB paměti DDR3 RAM, dosahuje rychlosti čtení až 956 MB/s při použití sítí 10GbE a rychlosti čtení až 312 MB/s při použití 256-bitového šifrování dat AES. Integrovaný port 10GbE SFP+ nabízí datovou propustnost pro rychlé zálohování či obnovení.

TS-431X je vybavena Container Station, která integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker umožňující neomezený počet kontejnerových aplikací. TS-431X také nabízí QIoT Containers k ukládání dat pro internet věcí (IoT) a pomáhá organizacím posílit jejich mikroslužby založené na IoT.

TS-431X je NAS podporující sdílení souborů napříč platformami, zálohování, obnovení a zabezpečení, ale také nabízející aplikace pro zvýšení produktivity. QmailAgent uživatelům nabídne centrální správu více e-mailových účtů; Notes Station poskytuje online nástroj na psaní poznámek umožňující spolupráci při psaní; Qsync umožňuje synchronizaci souborů napříč více zařízeními a synchronizaci týmových složek; fulltextový vyhledávací nástroj Qsirch pomáhá vyhledat soubory na NAS.

TS-431X také podporuje VPN server a VPN klienta, systém dozorování po IP sítích a VJBOD (Virtual JBOD) pro rozšíření úložné kapacity ostatních QNAP NAS.

Klíčové specifikace

  • TS-431X-2G: 2 GB DDR3 RAM (2 GB x1)
  • TS-431X-8G: 8 GB DDR3 RAM (8 GB x1)

Zdroj: QNAP
Úvodní foto: QNAP

Komentáře