Pure Storage představilo nový Pure Partner Program s jednoduchou strukturou

Pouze dvě partnerské úrovně, posílený systém školení, technické specifikace pro každého a standardní nabídka nástrojů a benefitů. Tak vypadá nový partnerský program specialisty na flashová úložiště Pure Storage.

Pure Storage představilo nový Pure Partner Program s jednoduchou strukturouSpolečnost Pure Storage využila své konference Global Partner Forum k představení nového programu Pure Partner Program obsahujícího standardní nabídku školení, certifikací, podpory, standardizovaných slev a pobídek.

To, čím se novinka od Pure Storage odlišuje od většiny obdobných programů, je velmi jednoduchá struktura partnerských úrovní, které jsou pouze dvě – Preferred a Elite. Vyšší úrovně Elite navíc nelze dosáhnout automaticky a partner musí dostat pozvánku.

Výrobce chce na tuto úroveň „povýšit“ partnery splňující určité podmínky včetně dosažení konkrétního počtu zákazníků nebo schopnosti demonstrovat podrobný marketingový plán. Pozvánky by měly být rozeslány během srpna letošního roku.

Všichni partneři Pure Storage bez ohledu na úroveň se pak mohou těšit například na vylepšený systém školení nabízející technické specializace pro libovolného partnera se souvisejícími benefity po získání certifikace.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře