Prozeta potvrdila certifikaci Cisco IoT Authorization Partner

Společnost znovu splnila požadavky nutné k udělení certifikátu IoT Authorization Partner firmy Cisco. Ten obdržela v roce 2019 jako první partner Ciska v regionu CEE.

Prozeta potvrdila certifikaci Cisco IoT Authorization PartnerSpolečnost Prozeta oznámila, že obhájila držení certifikátu IoT Authorization Partner společnosti Cisco Systems. Ten jí byl poprvé udělen vloni jako prvnímu partnerovi Cisco ve střední a východní Evropě.

Prozeta tak opět splnila požadavky kladené na odborný tým a technickou kvalifikaci, které jsou nutné k realizaci IoT projektů. Vyškolení odborníci na IoT disponují znalostmi široké škály technologií a umí poskytovat komplexní služby v oblasti IoT řešení.

Ve světě IoT zaručuje značka Cisco kvalitu a prestiž, proto nám uvedená certifikace a partnerství s firmou Cisco Systems pomáhá upevňovat pozici na trhu při poskytování unikátních a spolehlivých IoT řešení,“ uvedl technický ředitel Prozety David Čermák.

Společnost Prozeta poskytuje technologie, vývojové a implementační služby pro řešení IoT projektů na klíč. Zaměřuje se hlavně na senzorická řešení, vzdálený monitoring zařízení včetně predikce poruch a sběr dat.

Zdroj: Prozeta

Úvodní foto: © pressmast

Komentáře