Program eD expo se odhaluje: Nejočekávanější hra roku 2017 Kingdom Come a další

Největší IT konference pro resellery v České republice, eD Eexpo, odhaluje program.

Program eD expo se odhaluje: Nejočekávanější hra roku 2017 Kingdom Come a dalšíPořadatel březnové akce, společnost eD system Czech, láká kromě novinek od 55 dodavatelů IT techniky i na herní tematiku. Jedním z největších lákadel bude možnost zahrát si beta verzi dlouho očekávané hry Kingdom Come: Deliverance.

Zájemci se seznámí s dosavadním pokrokem ve vývoji hry. Technologická beta verze obsahuje drobnou část příběhu, několik questů, soubojový systém, výběr z různých zbraní a první bitvu,“ uvedl Jiří Rýdl marketingový ředitel Warhorse Studios, který se účastníkům konference představí s přednáškou Netradiční vývoj Kingdom Come: Deliverance.

V rámci prezentace posluchače seznámím například s tím, jak vznikají herní projekty s rozpočty ve stovkách milionů, jak funguje komunitní financování na Kickstarteru či jaké jsou možnosti distribuce k hráčům,“ dodal Rýdl.

Dlouho očekávanou novinku dále doplní například League of Legends, Hearthstone, World of Tanks, FIFA 17, Dota 2, Forza Horizon 3 nebo hry Lego. Tyto počítačové hry si budou moci zájemci zahrát na stáncích partnerů akce. Ti chystají také soutěž ve hře Counter Strike: GO, hry virtuální reality nebo dusíkovou show.

Společnost eD system Czech si navíc pro účastníky konference připravila speciální herní retro koutek. V něm budou dvě konzole se 180 legendárními hrami ze 70. a 80. let od tvůrců Atari a Sega,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner.

O desítky let zpět se tak hráči přenesou například s hrou Frogger, Space Invaders, Ježek Sonic nebo Golden Axe.

Největší IT konference v České republice eD Expo se uskuteční 28. 3. v Praze. Úspěšnou akci organizuje společnost eD system Czech a každoročně se jí účastní stovky zástupců z řad odborné veřejnosti.

Na konferenci, která je určena především pro zákazníky společnosti, je možné se registrovat přes internetové stránky www.edexpo.cz, kde zájemci najdou mimo jiné podrobný program a seznam značek i řečníků, kteří se setkání zúčastní.

Zdroj: eD system Czech
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře