Program Altitude společnosti Avnet rozšířily nové produkty EMC

Od července byly do společného programu společností Avnet jako VAD distributora a EMC zařazeny i novinky představené na EMC World v Las Vegas.

Program Altitude společnosti Avnet rozšířily nové produkty EMCOd července letošního roku je nabídka programu Altitude dále rozšířena o produkty EMC VNX5100 a VNXe3200. Řada VNXe3200 byla představena na květnové konferenci EMC World v Las Vegas.

Program Altitude připravil Avnet v České republice ve spolupráci s EMC. Jeho cílem je propagovat úložná a zálohovací zařízení EMC, určená pro malé a středně velké firmy.

Výhody programu mohou čerpat současní i noví obchodní partneři společnosti Avnet. Mezi hlavní přínosy programu patří možnost rychleji reagovat na požadavky zákazníků a získat konkurenceschopnou cenu ihned při tvorbě konfigurace.

V novém on-line konfigurátoru mohou obchodní partneři kalkulovat cenové nabídky, aniž by museli kontaktovat Avnet či EMC.

Nabídka on-line konfigurátoru zahrnuje úložná řešení řady VNXe (modely 3150 a 3300) a základní modely deduplikačních zařízení Data Domain (DD160 a DD620).

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: Avnet Technology Solutions

Komentáře