Příjmy Unicornu vyrostly roce 2014 o 13 %

Největší podíl na příjmech přesahujících 1,7 miliardy korun měla společnost Unicorn Systems a její dodávky služeb spojených s informačními systémy.

Příjmy Unicornu vyrostly roce 2014 o 13 %Skupina Unicorn (Unicorn Systems, Unicorn Universe a Unicorn College) oznámila, že za rok 2014 dosáhla příjmů ve výši 1,764 miliardy Kč, o 13 % více než v roce 2013.

Obrat skupiny tvořily z 93 % dodávky služeb, především v oblasti vývoje, integrace, provozu a podpory informačních systémů. Jejími klienty byly společnosti z oborů bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, průmyslu, telekomunikací, obchodu a dalších.

Podíl zahraničních zakázek na celkovém obratu přesáhl 36 %.

Největší podíl na příjmech skupiny měla společnost Unicorn Systems, která dosáhla obratu ve výši 1,605 miliardy Kč. V průběhu roku společnost rozšířila portfolio produktů a služeb i tým spolupracovníků akvizicemi společnosti Cygni Software, iCom Vision a divizí NAV a BSC společnosti WBI Systems.

Řešení postavená na digitální stavebnici informačních systémů Unicorn Universe, provozovaná v internetové službě Plus4U, používalo v roce 2014 více než 300 organizací a přes 60 000 jednotlivců.

Zdroj: Unicorn

Úvodní foto: © NAN - Fotolia.com

Komentáře