Prestigio obnovuje distribuci PC v České republice

Exkluzivní distributor Asbis CZ opět nabízí přes 30 konfigurací PC od značky Prestigio. V nabídce jsou stroje určené pro potřeby malých firem, ale i výkonné sestavy pro hráče.

Prestigio obnovuje distribuci PC v České republiceZnačka Prestigio je sice známá především jako výrobce cenově dostupných telefonů a tabletů, ale kromě mobilních zařízení produkuje již řadu let i osobní počítače. Prodej PC této značky se nyní po krátké odmlce vrací do České republiky prostřednictvím exkluzivního distributora Asbis CZ.

V nabídce se tak pro zákazníky objeví široká škála strojů na platformách Intel i AMD, které obsáhnou řešení jak pro malé kanceláře, tak i vysoce výkonné herní stroje pro náročné uživatele.

Aktuální portfolio čítá více než 30 různých konfigurací, přičemž nejprodávanější sestavy jsou k odeslání okamžitě s doručením do druhého dne.

Asbis CZ uvádí, že pro výběrová řízení na větší počet PC je samozřejmostí příprava individuální nabídky na míru s různými variantami záruky. Nabídky do projektů zpracovává distributor přímo dle přání zákazníka s podporou předních světových výrobců.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis CZ, Prestigio

Komentáře