Právě vychází ChannelWorld 4/2014

Dodávat sítě, bezpečnost, nebo obojí? Je nositelná elektronika bublina, nebo revoluce v prodeji příslušenství? Odpovědi na tyto a další otázky přináší zářijové vydání.

Právě vychází ChannelWorld 4/2014Čtvrté vydání v roce 2014 přináší aktuální přehled partnerských portálů, na který se tentokrát podíváme čistě optikou každodenního obchodu.

Český a slovenský trh tiskových zařízení komentuje Zdeněk Bárta z GfK Czech. Výsledky trhu doplňují nové příležitosti v podobě novinek pro SOHO od Canonu.

Jsou chytré hodinky revoluce, nebo bublina? Chytré hodinky a náramky si získávají nemalou publicitu. Jak je úspěšně nabízet zákazníkům?

V obchodních radách se tentokrát podíváme, jak neslibovat, co nesplníte. . Běžnou příčinou ztraceného obchodu je tzv. overselling – situace, kdy slíbíte zákazníkovi, že dostane více, než potřebuje. Jak se mu vyhnout?

Channelworld 4/2014V aréně IT Gladiátorů proti sobě vystoupili Jiří Dubina z MMD za Philips a Jozef Cerovský za Samsung. Kdo vám pomůže hledat příležitosti na klesajícím trhu? Jaké služby lze dnes ve spojitosti s prodejem displejů nabídnout a jak vás podpoří lídři trhu v nabídce zákazníkům?

V rozhovoru s Pavlem SlezákemDNS se dozvíte, jak se českého value added distributora může stát cloudový poskytovatel.

U kulatého stolu se diskutovalo, zda zajištění bezpečnosti středních firem míří k ISP. Je posun enterprise funkcí do SMB opravdu přínosem? Na co narazíte u středních firem a jak se k nim dostat? A je v době různých krizí důležitý původ bezpečnostního řešení?

Jak odhalit slabý článek v síti se dočtete v článku Jana Václavíka. Dnešní doba zajišťuje a vyžaduje spojení prakticky veškeré inteligentní elektroniky, která se kolem nás nachází. Sítě dnes musejí být funkční a bezpečné. Jak to klientovi zajistit?

Jsou SSD alternativou HDD, která uspokojí nároky vašich zákazníků? Co mohou skutečně nabídnout při stále výrazně vyšší ceně za gigabajt? Na srovnání úložných technologií se dívá článek o hybridních storage.

Neziskovky jsou neprávem opomíjený segment. I v NNO jsou peníze na dodávky ICT. Jen je třeba umět se ptát, odkud prostředky vyčlenit a co jejich vynaložení organizaci přinese.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

Zdarma?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2014 o IT výrobce a distributora roku zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře