PPL otevřelo první vlastní Parcelshop ve vestibulu pražského metra

PPL Parcelshop určený výhradně pro výdej a příjem zásilek je umístěný ve vestibulu stanice metra Bořislavka. Přepravce plánuje v příštím roce síť vlastních poboček rozšiřovat.

PPL otevřelo první vlastní Parcelshop ve vestibulu pražského metraSpolečnost PPL v listopadu otevřela vlastní PPL Parcelshop určený čistě pro výdej a příjem zásilek. Pilotní Parcelshop je umístěný ve vestibulu stanice metra A Bořislavka na Praze 6.

Jedním z důvodů pro otevření vlastní pobočky je cíl navýšit kapacitu současných partnerských Parcelshopů a rozšířit svou síť v dosud nedostatečně pokrytých lokalitách. V roce 2020 plánuje otevřít další PPL Parcelshopy.

Rádi bychom tím našim zákazníkům nabídli ještě pestřejší síť v rámci celé České republiky a zároveň nabídli extra služby, které nejsou v našich partnerských místech standardně k dispozici,“ vysvětluje Milan Loidl, business development & marketing director DHL parcel CZ/SK ze společnosti PPL CZ.

PPL Parcelshop na metru Bořislavka pojme až 300 zásilek na den. Kromě základních balíkových služeb zde mohou zákazníci využít i těch doprovodných, jako je například reklamace poškozeného zboží.

Zdroj: PPL

Úvodní foto: PPL

Komentáře