PPL od nového roku zvyšuje ceny, plánuje investovat do zkvalitňování služeb

Přepravce navýšením cen reaguje i na rostoucí vstupní náklady. Ceny balíkových služeb od nového roku vyrostou v průměru o 3,6 %, paletových služeb pak průměrně o 5,0 %.

PPL od nového roku zvyšuje ceny, plánuje investovat do zkvalitňování služebPřepravní společnost PPL informuje, že se vzhledem k rostoucím vstupním nákladům a plánovaným investicím rozhodla zvýšit ceny služeb. Aktuální ceník platný od 1. 1. 2020 je k dispozici na webových stránkách společnosti.

PPL díky rostoucímu počtu zásilek nejen rozšiřuje kapacitu dep a technologií, ale rozvíjí i svou síť neadresného doručení balíků – partnerských výdejních a podacích míst, takzvaných PPL Parcelshopů.

Z toho důvodu se společnost rozhodla promítnout tyto faktory do cen v příštím roce, aby mohla i nadále pracovat na rozvoji svých služeb. PPL vedle toho stanovilo i novou sazbu mýta v důsledku navýšení zpoplatněných úseků silnic a dálnic od nového roku.

Navýšení bude podle přepravce odlišné pro různé služby, u balíkových služeb činí v průměru 3,6 %, u paletových pak 5,0 %.

Zdroj: PPL

Úvodní foto: PPL

Komentáře