Pozvánka: Sophos Partner Roadshow se vrací do Prahy a Bratislavy

Novinky a trendy v IT bezpečnosti, představení benefitů pro partnery, případové studie a diskuse experty – to vše čeká návštěvníky letošní roadshow společnosti Sophos, na kterou vás tímto srdečně zveme.

Pozvánka: Sophos Partner Roadshow se vrací do Prahy a BratislavyPodzimní série Sophos Partner Roadshow s podtitulem Nové technologie - potenciál pro nový byznys představí společnost zabývající se kybernetickou bezpečností v desítce evropských měst. V Praze se konference uskuteční 30. 10. v hotelu Vienna Andel’s Prague, v Bratislavě proběhne už 9. 10. v hotelu Frankensteiner..

Program konference nabídne přednášky a diskuse pokrývající celou šíři témat od nejefektivnější strategie pro získání nových klientů až po technologické i obchodní novinky, jako jsou řešení Intercept X, Deep Learning, EDR Preview nebo XG Firewall.

Stávající i potenciální partneři v rámci roadshow získají i informace o výhodách, které přináší rozsáhlý partnerský program a umožní jim přímo na místo prodiskutovat jejich individuální potřeby s experty společnosti Sophos.

Součástí konference budou rovněž lokální případové studie o synchronizované bezpečnosti a živé ukázky toho, jakým způsobem dokážou produktová řešení Sophos ochránit proti nejnovějším typům hackerských útoků, i těm dosud neznámým.

Chceme i nadále české a slovenské partnery podporovat a poskytovat jim veškeré informace o rychle se měnícím světě hrozeb. Pro prodejce hledající nové obchodní příležitosti představuje tato roadshow skvělý způsob, jak se Sophosem lépe seznámit,“ říká Patrick Müller, channel account manager společnosti Sophos pro Českou republiku a Slovensko.

Více informací a registrační formulář najdete na stránkách Sophos Partner Roadshow.

Zdroj: Sophos
Úvodní foto: Sophos

Komentáře