Pozvánka: Přístupové body Cisco Business a Meraki Go od vybalení po funkční síť

Nenechte si ujít webinář společnosti Cisco, ve kterém se detailně seznámíte s přístupovými body Cisco Business a Meraki Go. Bezdrátové sítě patří mezi nejběžnější produkty IT resellerů a stojí za to seznámit se s novinkami největšího výrobce síťových zařízení.

Pozvánka: Přístupové body Cisco Business a Meraki Go od vybalení po funkční síťAkce je součástí série webinářů společnosti Cisco, které pokrývají řešení pro malé a střední podniky. V tom prvním se detailně seznámíte s přístupovými body (AP) z řad Cisco Business a Meraki Go, včetně praktické ukázky všech kroků od prvního vybalení z krabice až po spuštění funkční a zabezpečené bezdrátové sítě. Dozvíte se, jak tyto produkty nejlépe demonstrovat zákazníkům, jaké jsou klíčové prodejní argumenty a jak jsou novinky zařazeny v širším portfoliu Cisco.

Základní řadou je Meraki Go, nejjednodušší síťové řešení pro malé podniky, které lze snadno spravovat pomocí intuitivní mobilní aplikace – kromě samotných produktů tak můžete svým zákazníkům nabídnout i službu jejich vzdálené správy. Pro větší firmy je pak určeno nové portfolio Cisco Business,“ shrnuje Jan Krška ze společnosti Cisco, který vás webinářem provede.

Po praktické ukázce bude dostatek prostoru na vaše dotazy (nejen) k těmto produktovým novinkám, abyste si z webináře odnesli skutečně vše potřebné k úspěšnému prodeji přístupových bodů Cisco v segmentu SMB.


Webinář proběhne 7. 10. 2020 ve 13:00. Připojte se z pohodlí domova nebo kanceláře přes platformu Cisco Webex, registrovat se můžete pomocí tohoto odkazu.

Kompletní nabídku webinářů pro partnery, kteří se zaměřují na malé a střední podniky, najdete zde.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: Cisco

Komentáře