Pozvánka na veletrh CEBIT 2018

Letošní ročník veletrhu CEBIT se koná v polovině června na obvyklém místě, tedy na výstavišti v Hannoveru. Program se bude točit okolo osmi hlavních témat a nabídne záplavu odborných setkání, konferencí a prezentací.

Pozvánka na veletrh CEBIT 2018Přijměte pozvání na veletrh CEBIT 2018, který se koná ve dnech 11.–15. 6. 2018. Pětidenní program, který se jako obvykle odehraje na výstavišti v německém Hannoveru přinese koncept postavený na třech pilířích: obchodu, kontaktech a nových myšlenkách.

Hlavními tématy letošního ročníku budou umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita, blockchain, budoucnost mobility, humanoidní roboti, internet věcí, kybernetická bezpečnost a bezpilotní dopravní prostředky.

Na návštěvníky čeká kromě prezentací produktů, řešení a služeb globálních značek také bohatý doprovodný program zahrnující odborné konference a přednášky a řadu specializovaných bloků zaměřených na konkrétní technologie a odvětví.

Získejte 50% slevu na vstupné  na CEBIT s Computerworldem.

Kromě mnoha jiného letošní CEBIT nabídne blok IT Security, který se poprvé představí hned ve dvou halách (č. 12 a 13). Vedle výstavní části budou každý den veletrhu na dvou pódiích prezentována nejdůležitější témata IT se zaměřením na uživatele.

V halách č. 14 až 17 najdou profesionálové z IT, podniků, veřejného sektoru a obchodu vše, co je nutné pro digitalizaci ekonomiky a správy, včetně témat Data Management, Cloud Applications, Customer Centricity nebo Workplace 4.0.

Na konferenci d!talk healthcare se v rámci veletrhu mohou návštěvníci seznámit se vším, co se týká tématu digitalizace zdravotnictví. Na pódiu se sejdou přednášející, lidé s rozhodovacími kompetencemi a vizionáři z oblasti digitálního zdravotnictví a branže zdravotního pojištění.

Platforma Signals zaměřená na influencer marketing a on-line komunikaci nabídne program pro bloggery, marketéry a kreativnce. V poslední den veletrhu CEBIT vystoupí více než 60 mluvčích z Německa a ze zahraničí, aby prezentovali vizionářské koncepce a technologie v těchto oblastech.

Pro mladé podniky, které hledají nové obchodní partnery a chtějí se představit na mezinárodním trhu, je určena sekce „scale11“. Výstavní určená startupům, investorům a zavedeným podnikům bude po celou dobu konání veletrhu nacházet v hale č. 27.

Plán letošního ročníku veletrhu

CEBIT 2018 mapa

Zdroj: Deutsche Messe
Úvodní foto: Deutsche Messe

Komentáře