Pozvánka na konferenci Performance 2020

Ve druhé polovině května 2018 se do Prahy sjedou světoví odborníci (nejen) na performance marketing. Účastníky čeká celodenní program přednášek a praktických workshopů zaměřených na nejnovější trendy. Hlavním tématem letošního ročníku bude prolínání on-line a off-line světa v kontextu marketingu.

Pozvánka na konferenci Performance 2020Přijměte pozvání na druhý ročník konference Performace 2020, který se koná dne 22. 5. 2018 v pražském Národní domě na Vinohradech. Setkání, které pořádá společnost Acomware, se zaměří na nejnovější trendy v performance marketingu.

Významným trendem, který se bude prolínat většinou přednášek letošní konference, je prolínání on-line a off-line kanálů. V prezentacích největších tuzemských i světových osobností přijde na řadu také lokální reklama, mobilní reklama, videoreklama na YouTube a měření ROPO efektu.

Během programu promluví také zástupci největších světových značek Google a Facebook. Nadpoloviční většinu zahraničních speakerů z Evropy i USA doplní uznávání tuzemští odborníci. Konferenci bude navíc doprovázet zajímavý program v podobě praktických workshopů.

Více informací a registrační formulář najdete na stránkách konference.

Zdroj: Acomware
Úvodní foto: Acomware

Komentáře