Pozvánka: Cisco představuje nové switche pro SMB – poznejte je blíže

Zúčastněte se webináře a staňte se prvními partnery, kteří se blíže seznámí s novými switchi z Cisco Business 110, 250 a 350, jež budou uvedeny na trhu během příštích týdnů.

Pozvánka: Cisco představuje nové switche pro SMB – poznejte je blížePřijměte pozvání na webinář společnosti Cisco, který vám představí nové switche z řady Cisco Business 110, 250 a 350, nejčerstvější přírůstky do portfolia řešení Cisco pro segment SMB. Zjistěte, jak mohou pomoct vašim zákazníkům a co přinesou vašemu byznysu.

Akce je součástí série webinářů společnosti Cisco, které pokrývají řešení pro malé a střední podniky. „V tomto případě se seznámíte s klíčovými vlastnostmi nových switchů a jejich hlavními přednostmi. Představeny budou možnosti konfigurace, správy i zabezpečení,“ popisuje, na co se můžete těšit, Jan Krška, který vás webinářem provede.

Tyto switche budou k dispozici v ČR během několika týdnů. Registrujte se nyní a buďte jedni z prvních, kdo pozná jejich potenciál. Přepínače jsou základními stavebními kameny pro každou síť. Jejich kvalita a schopnosti ovlivňují velké množství firemních procesů, což by si měli zákazníci uvědomit. Pokud se v rámci projektů potýkáte s neustálým balancování poměru výkon infrastruktury/investice klienta, uvidíte, že s těmito novinkami bude tento boj minulostí.

Po skončení prezentace bude prostor pro vaše dotazy (nejen) k novým switchům a jejich managementu. Buďte mezi prvními partnery, kteří se s těmito novinkami detailně seznámí, a buďte tak plně připraveni na okamžik, kdy se objeví na trhu! Cisco přebudovává své portfolio SMB produktů, sledujte sérii webinářů, které se mu věnují, a zjistěte, co může nabídnout vám i vašim zákazníkům.


Webinář proběhne 14. 10. 2020 ve 13:00. Připojte se z pohodlí domova nebo kanceláře přes platformu Cisco Webex. Registrovat se můžete pomocí tohoto odkazu.

Zdroj: Cisco
Úvodní foto: Cisco

Komentáře