Pozvánka: Acronis Cyber Protection Roadshow 2020 letos virtuálně

On-line konference se zaměří zejména na představení nové verze řešení Acronis Cyber Protect, nebudou chybět ani prezentace o ochraně podnikového prostředí či zajímavostech z oblasti IT bezpečnosti.

Pozvánka: Acronis Cyber Protection Roadshow 2020 letos virtuálněSpolečnost Acronis oznámila, že tradiční lokální konference Acronis Roadshow pořádaná v České republice letos vzhledem k aktuální situaci proběhne virtuálně. Akce Acronis Cyber Protection Roadshow 2020 se uskuteční 10. 11. 2020.

Ústředním tématem konference bude nedávno uvedená verze Acronis Cyber Protect, firemního řešení integrující zálohování, disaster recovery, novou generaci ochrany proti malwaru, kybernetickou ochranu a nástroje pro správu koncových zařízení.

Účastníci konference budou mít zároveň možnost se prostřednictvím českých spíkrů seznámit s informacemi týkajícími se například největších chyb v ochraně podnikového prostředí či s daty a statistikami z oblasti IT bezpečnosti.

Svět kybernetických hrozeb se v posledních letech dramaticky změnil a zejména v posledních šesti měsících,“ uvádí Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení Acronis na českém a slovenském trhu.

Naše konference seznámí účastníky s tím, jak s pomocí automatizace a jednoduché správy integrovaných řešení kybernetické ochrany může nyní každá společnost minimalizovat rizika a výpadky, a zároveň zvyšovat efektivitu IT týmů,“ dodává.

Zdroj: Acronis

Úvodní foto: Acronis

Komentáře