Portfolio společnosti Advantech Service-IoT nově v nabídce Ingramu Micro

Produkty značky Advantech Service-IoT najdou využití v maloobchodu, logistice, distribuci či výrobě. Distributor nově nabízí konfigurovatelné vozíkové a průmyslové počítače této značky.

Portfolio společnosti Advantech Service-IoT nově v nabídce Ingramu MicroSpolečnost Ingram Micro oznámila, že uzavřela evropské distribuční partnerství se společností Advantech Service-IoT, která se zaměřuje na oblast vozíkových terminálů, průmyslových počítačů, digital signage a řešení POS (point-of-sales).

Distributor tak do své nabídky přidal konfigurovatelné vozíkové a průmyslové počítače značky Advantech. Ty naleznou využití například v maloobchodu, logistice, distribuci či výrobě.

Nové partnerství s Advantech Service-IoT nám přináší množství nových řešení, posílení našeho maloobchodního portfolia, ale také díky akvizici společnosti DLoG nám dává novou platformu v oblasti řešení pro sklad a logistiku,“ komentuje Mark Cheetham, ředitel společnosti Ingram Micro DC/POS pro oblast EMEA.

Ingram Micro má silnou distribuční síť a široký přístup k evropské partnerské síti. Distribuční partnerství nám umožňuje využít partnerskou síť Ingramu Micro, její dostupnost a blízkost k našemu zákazníkovi,“ dodává Michael Kreft z Advantech Service-IoT.

Zdroj: Ingram Micro

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře