Podniková řešení od Lenova zvítězila v žebříčku spokojenosti TBR

V dlouhodobém průzkumu spokojenosti firemních klientů prováděného společnosti Technology Business Research zabodovala již počtvrté v řadě podniková řešení od Lenova podstavená na platformě x86.

Podniková řešení od Lenova zvítězila v žebříčku spokojenosti TBRLenovo se pochlubilo výsledky studie Corporate IT Buying Behavior and Customer Satisfaction Study vydané analytickou agenturou Technology Business Research (TBR). Z dlouhodobého průzkumu realizovaného mezi 1 200 podniky s více než 500 zaměstnanci vyplývá, že zákazníci vykazují vysokou spokojenost s podnikovými systémy od Lenova.

Lenovo se podle studie ve čtvrtém čtvrtletí roku 2015 (stejně jako ve třech předchozích kvartálech) stalo mezi firemními zákazníky dodavatelem číslo jedna. Výrobce předčil své největší konkurenty ve 22 z 24 hodnocených faktorů.

Tyto faktory se využívají k sestavení váženého indexu spokojenosti. Lenovo v něm získalo celkově 78,3 bodu, zatímco další výrobci se pohybují mezi 73 a 74. Ve srovnání s minulostí si Lenovo polepšilo především v oblastech týkajících se prodejů a servisní podpory.

Počet zákazníků, kteří by si znovu pořídili infrastrukturní řešení Lenovo, dosáhl v posledním kvartálu nejvyšší úrovně za uplynulý rok. Mezi třetím a čtvrtým kvartálem 2015 také vzrostl počet respondentů, kteří by Lenovo doporučili jako spolehlivého dodavatele serverových řešení.

Agentura TBR v průzkumu mimo jiné uvedla, že u mnoha firem hraje při výběru nové infrastruktury významnou roli také provedení hardwaru. Lenovo dodává, že jeho servery řady System x jsou mimo jiné charakterizovány právě efektivním využitím vnitřního prostoru šasi stejně jako flexibilitou v oblasti volby disků a rozšiřitelností.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře