Pobočky NextiraOne již přešly pod značku Dimension Data

Během předchozího týdne došlo v rámci sjednocování po akvizici k přejmenování vybraných poboček NextiraOne na Dimension Data, značku nového majitele.

Pobočky NextiraOne již přešly pod značku Dimension DataSpolečnost Dimension Data oznámila, že pod svou značku již sjednotila vybrané pobočky společnosti NextiraOne, které získala akvizicí v únoru 2014. O samotné koupi jsme vás informovali. Změna se týká i zastoupení společnosti v České republice.

Cílem převzetí vybraných poboček NextiraOne bylo rozšíření našeho zastoupení v Evropě, společně s posílením našich obchodních aktivit v sektoru menších a středně velkých firem, obchodních společností, poskytovatelů služeb i v sektoru veřejné správy,“ uvedl v tiskovém prohlášení Andrew Coulsen, generální ředitel Dimension Data pro Evropu.

Začleněním NextiraOne pod značku Dimension Data můžeme urychlit realizaci naší evropské obchodní strategie 

Dimension Data v únoru koupila pobočky společnosti NextiraOne v Rakousku, Belgii, České republice, Německu, Irsku, Lucembursku, Holandsku, Polsku, Portugalsku, Slovensku, Španělsku a Velké Británii. Zbývající pobočky ve Francii a Itálii podle podle dohody převezme v polovině příštího roku, budou-li naplněny stanovené výkonnostní podmínky.

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: Dimension Data, NextiraOne

Komentáře