PNS spouští novou síť 250 výdejen pro e-shopy

Služba Baliczech První novinové společnosti (PNS) umožní e-shopům vydávat zboží na 250 prodejnách tisku po ČR. Prvním klientem je Datart.PNS spouští novou síť 250 výdejen pro e-shopy BaliczechPNS spojí noční rozvoz tisku na prodejny, které budou sloužit jako výdejní místa, se závozem zásilek z e-shopů. Zboží tak může být podle PNS k vyzvednutí na prodejně již druhý den ráno včetně sobot.

Jedinečnost služby Baliczech spočívá v tom, že celý logistický proces z e-shopu do prodejny tisku netrvá déle než 12 hodin. Navíc zboží na výdejní místa zavážíme šest dní v týdnu,“ uvedl v oznámení Radomil Juda, generální ředitel PNS.

Cena dodání zboží do výdejní sítě PNS má začínat na 30 korunách. Baliczech má oslovit i prodejce větší elektroniky.

Prodejny tisku tak umožňují výdej drobného zboží, přes knihy až po rozměrnější elektroniku jako jsou například menší televizory,“ uvedl Juda.

Výdejní síť zahrnuje vedle klasických kamenných prodejen tisku i stánky, čerpací stanice, prodejny potravin či drogerie.  Výdejní místa Baliczech jsou označena logem, jejich seznam je uveden na webových stránkách služby www.baliczech.cz a také v mapách portálu Seznam.cz.

V průběhu roku 2015 plánuje PNS rozšířit svou síť na 1 000 výdejních míst.

Datart prvním klientem

Prvním oznámeným spolupracujícím partnerem je řetězec Datart, který možnost vyzvednout zboží na pobočkách služby Baliczech zpoplatňuje částkou 45 korun.

Datart tak dále rozšiřuje svou síť. V dubnu společnost oznámila zahájením spolupráce s prodejnami Pont a čerpacími stanicemi Slovnaft.

Zdroj: PNS
Komentáře