Philips dodává oficiální monitory pro Mistrovství ČR v počítačových hrách

Monitor Philips 242G5DJEB byl vybrán jako oficiální monitor pro Mistrovství České republiky v počítačových hrách 2014.

Philips dodává oficiální monitory pro  Mistrovství ČR v počítačových hráchStalo se tak již podruhé v řadě. Svými specifikacemi a využitím nejmodernějších technologií má monitor Philips 242G5DJEB uspokojit i nejnáročnější profesionální hráče, kteří se představí i ve dnech 4. až 6. 4. na třetí zastávce MČR Tour na veletrhu 4Fans v Praze.

Herní monitor je vybaven moderními technologiemi pro hráče. Jeho obnovovací frekvence je 144 Hz (Dual-link DVI) při Full HD rozlišení 1920x1080 bodů a době odezvy 1 ms.

Funkce SmartFrame umožňuje odhalit skrývající se nepřátele pomocí zvýraznění určité oblasti na obrazovce. Funkce SmartSize zase umožňuje přepínat mezi 10 různými velikostmi obrazovek (17“-24“).

Monitor je též vybaven speciálně vyladěným herním režimem SmartImage, který je přístupný přímo na obrazovce a který poskytuje hráčům více možností nastavení (např. režim FPS, RTS, závody).

K rychlému přístupu k herním předvolbám slouží speciální dálkové ovládání SmartKeypad, které hráč může připojit k monitoru.

Philips 242G5DJEB je vybaven 4x USB 3.0 hub s jedním rychle nabíjecím portem.  Vsup signálu je zajištěn prostřednictvím analogového VGA portu, digitálního DVI Dual-linku, HDMI nebo DisplayPortu.

Pro pohodlí hráčů je monitor vybaven ergonomickou základnou s výškově nastavitelnou polohou monitoru, náklonem, otočením a funkcí Pivot.

Navíc lze pomocí MHL technologie k monitoru připojit mobilní telefon a rozšířit jeho zobrazovací plochu.
Úvodní foto: MMD Philips

Komentáře