Petra Šebo je novou manažerkou marketingu a nepřímého prodeje v Xeroxu

Z pozice manažerky marketingu a nepřímého prodeje Xeroxu pro Českou republiku se bude Petra Šebo soustředit na posilování partnerské sítě a zvyšování tržního podílu společnosti. Dříve působila v Xeroxu jako PR a marketingová manažerka pro český a slovenský trh.

Petra Šebo je novou manažerkou marketingu a nepřímého prodeje v XeroxuSpolečnost Xerox oznámila, že k prvnímu lednu tohoto roku jmenovala Petru Šebo do pozice manažerky marketingu a nepřímého prodeje pro Českou republiku. Jedním z hlavních úkolů Šebo bude posilovat partnerskou síť.

V nové pozici bude zodpovídat za komplexní marketingové, komunikační a nepřímé obchodní strategie společnosti Xerox v České republice. Dalším úkolem bude zvýšit tržní podíl společnosti, zejména v segmentu středních firem.

Budu úzce spolupracovat s lokálními týmy a partnery, abychom identifikovali příležitosti pro růst prostřednictvím nových obchodních, marketingových a strategicky rozvojových nástrojů,“ uvedla Šebo.

Petra Šebo působí v Xeroxu téměř pět let na pozici PR a marketingové manažerky pro český a slovenský trh. Má více než dvacet let zkušeností z oblasti telekomunikací se specializací na zákaznický servis, logistiku či komunikaci a marketing.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře