Petra Marzini vede lidské zdroje a personalistiku v Anectu

Marzini bude dohlížet především na tvorbu a plnění personální strategie vycházející z aktuálních potřeb Anectu. Dříve pracovala v konzultační firmě Human Garden či ve společnosti T-Mobile.

Petra Marzini vede lidské zdroje a personalistiku v AnectuSpolečnost Anect oznámila, že na pozici HR manažerky jmenovala Petru Marzini. Ve své funkci se zaměří na zastřešení všech HR procesů a aktivit, které jsou navázány na strategii a priority společnosti.

Rovněž se bude věnovat novému rozvojovému programu pro zaměstnance, který je podporován grantem z Evropského sociálního fondu a bude zaměřený na upevnění klíčových kompetencí zaměstnanců v oblasti leadershipu, vzájemné spolupráce a komunikace.

Marzini má v oblasti řízení lidských zdrojů více než 15 let zkušeností. Do Anectu přichází z konzultační firmy Human Garden, kde se věnovala HR poradenství a svým klientům pomáhala především s nastavováním nebo revizí jejich HR procesů.

Předtím pracovala několik let pro společnost T-Mobile, kde působila na různých HR pozicích a postupem času měla zodpovědnost za vedení týmu HR Business Partneringu. Vystudovala Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze.

I přes turbulentní změny v posledním roce stále zůstává velkou výzvou nábor kvalitních lidí a v našem odvětví jsou šikovní IT specialisté nedostatkové zboží,“ uvedla k jmenování Marzini.

Jednou z aktivit, na kterou se chceme zaměřit, je rozšíření spolupráce se středními a vysokými školami a ještě více zapojit naše manažery do aktivního oslovování potenciálních uchazečů,“ upřesnila.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře