Petr Zavoral je v čele společnosti Sabris CZ

Zavoral se jako CEO české pobočky Sabrisu bude soustředit na růst a zahraniční expanze skupiny Sabris v souladu s dlouhodobou strategií stát se předním evropským poskytovatelem inovativních IT řešení a služeb.

Petr Zavoral je v čele společnosti Sabris CZSpolečnost Sabris CZ oznámila, že novým CEO české pobočky se stal Petr Zavoral. V nové pozici se zaměří na růst a zahraniční expanze skupiny Sabris v souladu s dlouhodobou strategií. Ve funkci nahradil Jana Gábriše.

Zavoral má více než dvacetileté profesní zkušenosti z pozic obchodního a strategického managementu v mezinárodních společnostech jako SAP, KPMG, Oracle a SAS Institute.

Sabris CZ uvádí, že během svého dosavadního působení ve společnosti prokázal Zavoral silnou orientaci na potřeby zákazníků, schopnost rozvíjet zcela nové služby a budovat týmy s odpovídajícími znalostmi a dovednostmi.

Má rozsáhlé znalosti procesů, podnikových informačních systémů i řízení projektů a praktické zkušenosti s řízením a mentorováním startupů zaměřených na zpracování velkých dat, sociální sítě a internet věcí.

Věříme, že Petr v nové roli naváže na naše dosavadní úspěchy a pomůže nám vybudovat silnou pozici mezinárodního poskytovatele služeb v oblasti digitální transformace přinášející významnou přidanou hodnotu našim zákazníkům,“ řekl Vladimír Sýkora, jednatel společnosti Sabris CZ.

Zdroj: Sabris CZ

Úvodní foto: Sabris CZ

Komentáře