Petr Zaal a Jaromír Baďura rozšiřují obchodní tým společnosti UPC

Zaal bude mít z pozice business development managera na starosti péči o segment největších korporátní zákazníků, zatímco Baďura nastupuje na pozici regional B2B senior manager a bude se starat o služby pro malé a střední podniky v Čechách.

Petr Zaal a Jaromír Baďura rozšiřují obchodní tým společnosti UPCSpolečnost UPC Česká a Slovenská republika posílila v uplynulých dnech svůj tým UPC Business, který se stará o firemní zákazníky. Řady společnosti rozšířili manažeři Petr Zaal a Jaromír Baďura, kteří si oba přinášejí mají mnohaleté zkušenosti z telekomunikací a s péčí o firemní klienty.

Petr Zaal (vlevo) konkrétně nastupuje na pozici business development manager pro Českou a Slovenskou republiku. Na starosti bude mít rozvoj segmentu největších korporátních zákazníků, strategická partnerství s korporacemi v produktové nebo prodejní oblasti a rozvoj obchodního týmu.

Zaal má desetiletou zkušenost z telekomunikací, v minulosti působil i jako obchodní ředitel mobilního operátora. Jako obchodní ředitel působil později i ve společnosti Skilldriver, kde se věnoval diagnostice a optimalizaci fungování obchodních jednotek.

Jaromír Baďura (vpravo) bude mít z pozice regional B2B senior manager na starost rozvoj týmu, který se stará o služby pro malé a střední podniky v regionu Praha a Čechy.

Dříve působil mimo jiné ve společnosti Telefónica na pozici account manager v segmentu pro klíčové zákazníky z bankovního sektoru a později na postu obchodního manažera v segmentu středně velkých firem.

Zdroj: UPC

Úvodní foto: UPC

Komentáře